Biz Kimiz

Par-Kol Gıda Sanayi Yemek Fabrikası Çanakale Doyum Yemek kuruluşudur..

50 yılı aşkın süredir devam eden gıda sektörü tecrübemizi ,her zaman ürün kalitesini yüksek tutup müşterilerimizi memnun etmek için, sınırsız hizmet sunmak anlayışımızla Çanakkale ilinde gıda sektörü lideriyiz.

Doyum Yemek Tesislerimiz ,modern çizgiler kullanılarak dizayn edilmiş restaurantlarımızla nezih ortamlarda siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız.

Tarihçe

  • Çanakkale Onsekiz Mart üniversitesi bahar şenliklerinde sunduğumuz yemek hizmetlerimizden sonra üniversite yönetiminin hizmet kalitemize güveni neticesinde Çanakkale Onsekiz Mart üniversitesi dardanos yerleşkesinde yapılan çalışmalar ile Doyum Prestij salonumuzu hizmete sunduk.

  • Restaurant zincirlerimizden sonra tabldot yemek üretimi için Çanakkale organize sanayi bölgesinde tamamladığımız Parkol Gıda Yemek Fabrikamızla işletme ve kurumlarımıza sürekli yemek hizmetlerini üretiyoruz.

  • Gıda sektöründe elde edilen tecrübelerin konaklama ve turizm sektörüne yansıtılması amacıyla otel işletmeciliğine başladık.

İştiraklerimiz

Doyum Yemek Organize Sanayi Bölgesi
Çanakkale Organize Sanayi bölgesi alanında bulunan yemek fabrikamız.Çanakkale Bursa karayolu üzerinde Çanakkale Şehir Merkezi bağlantısısnda yer almaktadır.Tesislerimiz 2008 yılında tam faaliyetlerine başlamıştır..

Çanakkale KİPA AVM
Çanakkale Kepez mevkiinde bulunan KİPA alışveriş merkezi içinde yer alan döner salonumuz ve pide lahmacun salonlarımız ile siz değerli müşterilerimizin nezih ve rahat bir ortamda leziz ürünlerimizden tatma imkanı bulunmaktadır.

Doyum Restaurant
Eşsiz Çanakkale boğazından Çanakkale iskelesine ayak basar basmaz İzmir yolu bağlantısı üzerinde bulunan Cumhuriyet Meydanında iki katlı geniş bir alana sahip otopark imkanı bulunana restaurantımızda üretimimiz olan tüm çeşitlerimizi bulabilirsiniz.Yemek yerken Şehir manzarası size eşlik edecektir.

Doyum Prestij
Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Dardanos yerleşkesinde yer alan tesislerde geniş ferah bahçe ve terasıyla özel törenlerinizde de kullanabileceğiniz tesislerimiz ,yaz aylarında kumsal hizmetleride sunmaktadır.